Hazırlayacağımız Tanıtım Filmi İle Kurumunuzu En İyi Şekilde Tanıtınİnsanlar zamanlarını harcayacak uzun metinler yerine görselliğe yönelmiştir. Bu sebeple firmalar, kendilerini uzun metinlerle ya da resimlerden oluşan grafiklerle anlatmak yerine hepsinin bir arada bulunduğu tanıtım filmleri çekme gereksinimi duymaktadırlar. Tanıtım filminin asıl amacı firmanın, şirketin ya da ürünün tanınırlığını arttırmak ve farklı kitlelere seslenmektir. Wo Medya yapım ekibi olarak firmaların istekleri doğrultusunda hazırladığımız tanıtım filmleri ile firmalara kendilerini en iyi şekilde tanıtma imkânı sağlıyoruz. Tanıtım filminin kitlelere ulaşabilmesi için yaratıcı kurgular ve senaryolar ile olağanın dışına çıkarak firmanın akıllarda kalmasını hedefliyoruz.

Reklam filmi- Tv Reklamı Çekimi

Reklam filmlerinin akılda kalıcı olması ve hem geleneksel hem de dijital medyadaki varlığı tüketicinin ürünü, hizmeti ya da kurumu tercih etmesinde büyük rol oynar. Hazırladığımız senaryo ile firmayı, ürünü ya da hizmeti tüketiciye kısa sürede akılda kalıcı bir şekilde aktarmayı hedeflemekteyiz.

Ürün Tanıtım Filmi

Günümüzde artık uzun tanıtım yazıları ile hedef kitleye ulaşılamamaktadır. Firmalar ürettikleri ürünü geniş kitlelere tanıtmak ve satışını arttırmak amacıyla görsel medyaya yönelmiştir. Biz de kullandığımız çekim teknikleri, seslendirmeler ve yaratıcı efektler ile ürünü ön plana çıkarırken hedef kitle tarafından tanınmasını amaçlamaktayız.

Fabrika Tanıtım Filmi

Bir firmanın herkes tarafından tanınması ve bilinmesi artık görsel mecralarda gerçekleşmektedir. Firmanınız herkes tarafından tanınması için hazırlayacağımız fabrika tanıtım filmleri ile hedef kitlenize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Profesyonel bir kadro ile kurumunuza ait tüm özellikleri kısa ve net bir şekilde aktarabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda kurgulanacak senaryo ile birlikte firmanıza uygun bir müzik seçilerek hedef kitlenizin hafızasında yer edinebilirsiniz.

Turizm Filmi

Hazırlayacağımız turizm filmi ile tanıtacağınız yerin doğal güzellikleri ön plana çıkarılacaktır. Turizm filmiyle bölgenin herkes tarafından tanınmasını sağlarken ziyaretçi sayısını da arttırabilirsiniz.

İnfografik Video

İnfografik videolar ile hedef kitleyi sıkmadan, kısa sürede akılda kalarak kurumunuzu tanıtabilmek mümkün. İnfografik videolar, Tv reklam çekimleri, kurumsal tanıtım filmleri, fabrika tanıtım filmleri, klip çekimleri ve turizm filmleri için hazırlanır, isteğinize göre kurgulanır.

Klip Çekimi

Müzik eserine uygun bir senaryo belirlendikten sonra müziğin ritmi ve hazırlanan senaryo arasında uyum sağlanarak klip hazırlanır. 1908 film yapım ekibi olarak müzik eserini yansıtacak senaryoyu seçtikten sonra klip isteğe göre kurgulanır ve hazır hale getirilir.

WhatsApp WhatsApp İletişim