Bir ürünü, kurumu, hizmeti ya da firmayı tanıtmak ve farklı hedef kitlelere seslenebilmek amaçlanıyorsa senaryo ve konsept önemli bir faktördür. Ekip olarak gerek yazdığımız senaryolarla gerekse kullandığımız konsept ile her zaman mesajın hedef kitleye doğru bir şekilde iletilmesini hedeflemekteyiz.

Yaratıcı Reklam Filmi Geliştirme

Eğer bir ürünün doğru bir şekilde tanıtılmasını istiyorsanız o ürünün en iyi özelliklerinin içerisinde bulunduğu bir reklam filmi yeterli olmaz. Sürekli reklama maruz kalan insanların merakla izleyebileceği senaryo ve konseptler için yaratıcılık şarttır. Ekip olarak ürününüzün akılda kalıcılığını arttıracak yaratıcı senaryo ve konseptler hazırlamaktayız.

Konsept ve İçerik Üretme

Ekip olarak yaratıcı ve hizmete uygun konsept oluştururken, üretilen içeriğin konsept ile uyumlu olmasını amaçlamaktayız. Çünkü konsept ve üretilen içerik birbirine uyumlu olmadığı taktirde mesaj hedef kitle tarafından yanlış ya da eksik anlaşılacaktır.

Senaryo Yazarlığı

Bir ürünü, kurumu ya da hizmeti doğru aktarabilmek senaryonun yaratıcılığına bağlıdır. Profesyonel kadromuz ile yaratıcı senaryolar oluşturarak ve bu senaryoya uygun kurgu ve görsel efektler ile izleyiciye görsel bir şölen oluştururken firmanızın da diğer firmalardan farkını ortaya koymuş oluyoruz.

Metin Yazarlığı

Şüphesiz metin yazarlığındaki en önemli faktör yaratıcılıktır. Kelimeleri can alıcı şekilde kullanarak oluşturduğumuz metinlerle ürünü, firmayı ve hizmeti en iyi şekilde tanıtarak hedef kitleyi etkilemeyi amaçlamaktayız. 

WhatsApp WhatsApp İletişim