Tanıtım Filmi Kurgusu

Tanıtım filmi çekiminden önceki ilk aşama firmadan alınan “brief”tir. Brief ile şekillenen senaryo isteğiniz doğrultusunda havadan çekim ya da animasyon ve yaratıcı efekt gibi enstrümanlar eklenerek kurgulanır.

Reklam Filmi – Tv Reklam Çekimi Montajı

Hazırlanan ve çekimi gerçekleştirilen filmin montaj aşamasında son düzenlemeler yapılır. İstenilmeyen ya da gereksiz görülen yerler çıkartılır ve kurgu son halini alarak film, ses tasarımına ve renk düzenlemesine hazır hale getirilir.

Ürün Tanıtım Filmi Kurgusu

Ürün tanıtım filminin kurgusu hazırlanırken ürünü yansıtan ve tüm özelliklerin izleyiciye aktarıldığı kareler seçilir.

Fabrika Tanıtım Filmi Kurgusu

Fabrika tanıtım filminin kurgusu yapılırken, belirlenen senaryo doğrultusunda çekilen görüntüler ile firmayı yansıtmak hedeflenir. Havadan çekim yapılmışsa o kareler ve yaratıcı efektler eklenerek kurgu tamamlanır.

Kurumsal Tanıtım Filmi Kurgusu

Kurumsal tanıtım filminin kurgusu; kurumların marka imajlarını arttırmak ve farklı hedef kitlelere seslenebilmek amacıyla senaryo ile bağlantılı olarak şekillenir.

Turizm filmi kurgusu

Turizm filmleri belli bir bölgeyi izleyiciye tanıtmak amacıyla hazırlanır. Kurgu aşamasında ise o bölgenin doğal güzelliklerine odaklanılır. İsteğe bağlı olarak animasyonlar eklenerek tamamlanır.

İnfografik Video Kurgusu

İnfografik videolarda öncelikle var olan bir sorundan bahsedilmeli sonra bu soruna bir çözüm bulunmalı ve bu çözüm ile birlikte izleyiciye kurumun ya da ürünün özellikleri ve avantajları aktarılabilmelidir. Kurgusu ise tüm bu adımlara dikkat edilerek yapılır.

Klip Çekimi Kurgusu

Klip çekimlerini içerisinde sanatsallık barındırmalıdır. Kurgu belirlenen senaryo ve konsept doğrultusunda hazırlanırken isteğe bağlı görsel efekt veya animasyon da eklenebilir.

Eğitim Filmi Kurgusu

Eğitim filmlerinde akılda kalıcılık ve izleyiciye aktarılacak bilginin rahat algılanabilmesi amaçlanmaktadır. Kurgu aşamasında da sadelik ve akıcılık önemlidir. Eğitim filmleri göz yormayan efektler ve renk tonlamaları seçilerek hazırlanır.

İş Güvenliği Filmi Çekimi Montajı

İş güvenliği filmleri hayati önem taşımaktadır. Bu yüzden de senaryoda belirtilenler doğru kurgulanarak montaj aşamasına geçilir. Montajda renkler ve seslendirmede tonlama açıklık ve anlaşılırlık dikkate alınarak film montajı tamamlanır.

Motivasyon Filmi Çekimi Montajı

Motivasyon filmleri, çalışanların firmaya olan bağlılıklarını arttırmayı ve çalışma teşviki vermeyi amaçlar. Motivasyon filmleri montajında, yaratıcı animasyonlar, canlı renkler ve farklı görsel efektler kullanılmaktadır.

Hava Çekimi Kurgusu

Profesyonel kadromuz ile gerçekleştirilen hava çekimlerinden sonra görüntüler tanıtılacak olan bölgenin, firmanın, festivalin yapısına ve senaryosuna uygun kurgulanır.

Drone Çekimi Kurgusu

Tecrübeli ekibimizin gerçekleştirdiği çekimlerin ardından kurgu aşamasına geçilir. Konserler, firmalar ve kurumlar tanıtılarak kurgulanır.

Sosyal Medya Videoları Kurgusu

Sosyal medya videolarında mizah ön plana çıkmaktadır. Kurgu aşamalarında da yaratıcı animasyonlar, farklı görsel efektler kullanılarak bu videoların zevkle izlenmesi amaçlanır.

Youtube, Vine, Instagram Videoları

İnternetin gelişimiyle birlikte sosyal mecralarda bireyler, kurumlar, firmalar video paylaşabilir hale geldi. Hazırladığımız youtube, vine, instagram videoları ile kurumunuzu, firmanızı ya da ürününüzü farklı hedef kitlelere tanıtabilirsiniz.

360 3D VR 4K – 8K Video Çekimi

Teknolojinin gelişimi firmaların kendilerini farklı şekillerde tanıtabilmesine imkan sağladı. 360 3D VR 4K – 8K video çekimi ile firmanızı, ürününüzü ya da hizmetinizi daha etkileyici tanıtabilir, farklı hedef kitlelere seslenebilir, rakip firmaların önüne geçebilirsiniz.

Kurumsal Etkinlik Çekimi Montajı

Kurumsal etkinlik çekimi montajında kullanılan renkler, efektler kurumu temsil edeceğinden dikkatle seçilir. İsteğe bağlı olarak animasyonlar veya grafiksel görseller eklenebilir.

2D ve 3D Animasyon Kurgusu

2D ve 3D animasyon kurgusu istenilen senaryo doğrultusunda oluşturulur, görsel efektler ve seslendirme eklenerek hazırlanır.

Animasyon Filmi

Animasyon filmleri nesne, grafik, resim, canlı gibi öğelerden oluşan görsellerin hareketlendirilerek ve kurgulanarak bir film haline getirilmesidir. Profesyonel ekibimiz ile birlikte oluşturduğumuz animasyon filmleri ile güldürürken öğretmeyi hedeflemekteyiz.

WhatsApp WhatsApp İletişim