Kurumlar, eğitim filmleri ile kurum bünyesinde çalışan ya da çalışacak olan personele ya da kurum dışarısında görev alacak personele video içerikleri ile eğitim vermektedir. Wo Medya yapım ekibi olarak eğitim filminin kurumlara avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Zamandan ve bütçeden tasarruf edin. Sürekli olarak düzenlenecek eğitim toplantıları yerine elinizde zaten var olan eğitim filmi ile personelinizi eğitebilirsiniz.
  • 3D modelleme ile bir insanın ya da bir kameranın girmesi mümkün olmayan alanları filme dâhil edin. Personel, bu görsel materyal ile eğitimi daha sağlıklı bir şekilde algılar ve sahaya indiği zaman zorluk çekmez.
  • İçerikte görsel efektler ve animasyonlar kullan. Görseller bir eğitim toplantısında söz ile anlatılacak olan konulardan daha fazla akılda kalır.

İş güvenliği Filmi Çekimi

İş güvenliği konusunda çekilecek olan eğitim videosu ile hem kurum sahibi, hem de personel için daha iyi bir çalışma ortamının oluşturulması amaçlanır. Kurum içerisinde yaşanabilecek herhangi bir sorun iş güvenliği filmi ile personele aktarılır. Wo Medya yapım ekibi olarak video içeriğini görsel efektler ve animasyonlar ile zenginleştirerek eğitim ve öğrenme süreçlerini daha akılda kalıcı hale getirmeyi hedeflemekteyiz.

Motivasyon Filmi Çekimi

Motivasyon filmleri, kurumların isteği doğrultusunda kurumda çalışan personelin kuruma bağlılığını arttırmak ve personelin daha mutlu çalışmasını sağlamak gibi amaçlar doğrultusunda hazırlanır. Çalışan kendini kuruma ait hissederken kurum ile arasında özel bir bağ kurarak çalışma performansını arttırır. Ekip olarak, sosyalleşmeyi ve ekip içi çalışmanın önemini arttıracak şekilde hazırlanan animasyonlar ile kurum içi motivasyonun arttırılması hedeflenir.

WhatsApp WhatsApp İletişim